Darmowy internet w laptopie

Darmowy internet w laptopie

Każdy niemal użytkownik komputera chce cieszyć  się  niczym nieograniczonym dostępem do internetu.
W dobie rewolucji cyfrowej  i niczym nieograniczonego rozwoju sieci telekomunikacyjnych dostęp do sieci globalnej stał się naprawdę prosty.
Jednak zdarzyć się może, że na skutek uszkodzenia u dostawcy nastąpi dłuższa przerwa w dostępie do internetu poprzez kabel, lub znajdziesz się w obszarze, gdzie nie ma sygnału 3G i 4G twojego dostawcy bezprzewodowego internetu.

Co wówczas zrobić?

Czy to już naprawdę „Koniec Świata”?

Otóż okazuje się, że nie.

A to jeszcze nie wszystko. Można świadomie samemu odciąć się od zwyczajnego, komercyjnego internetu.

Bo darmowy internet w laptopie czy tablecie to już nie jest żadna mżonka – to obecna rzeczywistość .

A to poprzez nieustające podwyżki czy na skutek częstych zmian w regulaminach dostawców, którzy starają nas sobie podporządkować dłuższymi umowami na okres od 1 roku do 3 lat.

To właśnie dzięki tym zabiegom internet staje się odczuwalnie coraz droższy, a jego prędkość i efektywność wzrasta w niewielkim stopniu.

 

Dlaczego warto się odciąć od dotychczasowego dostawcy internetu?

 

Ano dlatego, że od niedawna istnieje możliwość korzystanie z dostępu do sieci globalnej AERO legalnie i całkowicie za darmo.

Sieć ta stwarza  odpowiednie warunki do tego, aby bez żadnych kosztów cieszyć się swobodnym i niczym nieograniczonym  dostępem do internetu.

Dzięki temu programowi inwestującemu  w społeczeństwo informacyjne, już nie musimy już opłacać wysokich rachunków, aby być podłączonym do sieci.

 

Jak uzyskać dostęp do internetu poprzez sieć AERO?

Wystarczy tylko wypełnić odpowiednie  druki, zarejestrować się i poprosić o przyznanie specjalnej karty SIM opłacając jedynie depozyt za nią i koszt jej dostawy do domu. To bardzo niewielki koszt .

Trzeba oczywiście posiadać odpowiedni modem 3G ( w formie urządzenia podłączanego poprzez port USB lub wbudowanego w twój tablet, smartfon czy telefon)  obsługujący tę kartę sim ale to jest niewielki koszt w stosunku do tego, co sieć Aero oferuje.  Kupisz go z łatwością w tym internetowym sklepie komputerowym.

Na razie sieć nie dysponuje nieograniczonymi prędkościami, ale wystarczają one do swobodnego poruszania się po witrynach internetowych.

Oprócz tego, dostawca tej usługi nie ogranicza użytkownika limitami pobierania danych, co jest częstą praktyką innych dostawców internetu.

 

Zasięg sieci Aero pokrywa praktycznie cały kraj.

 

Praktyczną mapkę zasięgu AERO 2 możesz zobaczyć tutaj .

 

Dla kogo polecamy tą sieć?

W zasadzie dla wszystkich, dla tych, którzy chcą przede wszystkim oszczędzić, dla ludzi będących często w podróży, kiedy nie ma stałego dostępu do internetu i dla wszystkich innych.

Sieć Aero ma pomagać wszystkim ludziom w łączeniu się za pośrednictwem internetu i chyba robi to dobrze.

A jeśl wykonaliście setkę zdjęć  podczas wakacyjnych wojaży i zastanawiają się co z nimi zrobić na dysku swojego laptopa polecamy spersonalizowane fotoksiążki. Zajrzyjcie na www.foto-projekt.com.pl