Tablet Goclever Terra 90- przystępna cena

Tablet Goclever Terra 90- przystępna cena

Tablet Goclever Terra 90- przystępna cena

Tablet Goclever Terra 90 wyposażono ponadto w dwurdzeniowy procesor ARM Cortex A5 1GHz, 8 GB pamięci wewnętrznej, 512 MB pamięci RAM oraz 9- calowy ekran o rozdzielczości 800 x 480.

Słabości tabletu Goclever Terra 90

Biorąc pod uwagę tak niską cenę tabletu musimy liczyć się z kilkoma niedogodnościami podczas jego użytkowania.

Tak też, pierwsze, czego nie sposób przeoczyć, to ostrość obrazu. Trzeba jednak zaznaczyć, że, mimo iż nie jest ona szczególnie zachwycająca to jakość kolorów ekranu sprawia niezłe wrażenie.

Podobnie, jeśli chodzi o stabilność i wytrzymałość konstrukcji samej obudowy, należy stwierdzić, że co prawda mogłaby zostać lepiej wykonana, jednakże z drugiej strony zewnętrzny wygląd tabletu powinien trafić w gusta większości użytkowników.

Wyposażenie dodatkowe Goclever Terra 90

Na uznanie zasługuje również wbudowany moduł Wi-Fi, doskonale radzący sobie z wyszukiwaniem i utrzymaniem połączenia. W pudełku obok ładowarki sieciowej możemy odnaleźć kabel USB umożliwiający podłączenie do innych urządzeń oraz kabel z przejściówką, dzięki któremu możemy w prosty sposób podłączyć urządzenia z gniazdem USB do tabletu. Dodatkowo producent oferuje nam to urządzenie w dwóch zestawach. Za niewielką dopłatą do tabletu otrzymamy bardzo przydatne etui z klawiaturą.

Patrząc, zatem na Goclever Terra 90 przez pryzmat ceny oraz jakości oferowanego produktu, można uznać jego prezentację, za co najmniej dobrą.